Mittwoch, 18. September 2019

Operator maszyn (k/m)
Dla naszego klienta poszukujemy w ramach pracy tymczasowej operatora maszyn do pracy w miejscowości: Mittweida.

Ogólne informacje:

  • Miejsce pracy: Mittweida

  • Dodatki za pracę nocną, nadgodziny, pracę w niedzielę i święta

  • Wypłata świątecznego i urlopowego

  • Długoterminowe perspektywy rozwoju zawodowego

  • Współpraca oparta na partnerstwie

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, oparte na obowiązującym układzie zbiorowym (IGZ)

  • Po ocenie przydatności istnieje możliwość wprowadzenia do interesującego zakresu obowiązków z długoterminowymi perspektywami i dobrymi możliwościami rozwoju.

  • Wszystkie oferty pracy skierowane są zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Osoby niepełnosprawne będą miały priorytet w przypadku równych kwalifikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn

  • Punktualność, lojalność, dbałość o czystość oraz umiejętność pracy w zespole

  • Elastyczność (praca w systemie zmianowym)

  • Zdolność do pracy fizycznej

  • Ukończone szkolenie w obszarze technicznym będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Obsługa maszyn

  • Przygotowanie i czyszczenie urządzeń

  • Sterowanie urządzeniami

  • Kontrole jakościowe.

Niestety nie pokrywamy kosztów dojazdu na rozmowę rekrutacyjną do siedziby naszej firmy.

Podania należy składać pod adresem: Chemnitz@bader-kara.eu

Ustawienia